Aktivitātes februārī

Ziņa publicēta 30.01.2012
Februāris ir mēnesis, kad atzīmējama visu mīlētāju diena - Svētā Valentīna diena (14.februāris), par godu šai dienai bibliotēkā tiek rīkots īpašs fotokonkurss „Ieskaties kāzu albumā”. Taču piedāvājumā vēl daudzas saistošas aktivitātes.

* Vēl līdz 9.februārim Uzziņu lasītavā iespēja iesniegt A4 formāta fotogrāfijas konkursam „Ieskaties kāzu albumā”, plašāka informācija pieejama ŠEIT.

* 2.februārī bibliotēka lasītājiem būs slēgta – apmācības bibliotēku darbiniekiem.

* 8.februārī seminārs Madonas, Cesvaines, Ērgļu, Lubānas un Varakļānu novadu pašvaldību un skolu bibliotēku darbiniekiem, kura ietvaros plkst. 12:30 visi laipni aicināti uz izstādes „Vīrieša skats. Vīrietis senajā  fotogrāfijā” atklāšanu Konferenču zālē. Izstādes autore - Ieva Laizāne, LNB Izstāžu nodaļa;  izstādes mākslinieks - Gatis Buravcovs.

* 13. februārī plkst. 17:00 uz tikšanos Madonas novada bibliotēkas lasītavā laipni aicināti fotokonkursa „Ieskaties kāzu albumā” dalībnieki, kā arī ikviens interesents. Pasākuma laikā tiks paziņoti konkursa uzvarētāji, būs iespēja tikties ar viesu nama „Kučuru dzirnavas” saimniekiem - Medņu ģimeni, kuru mājās 119 pāri ir svinējuši savas kāzas. Varēs noklausīties arī muzikālu sveicienu.

Konkursa uzvarētāji saņems pārsteiguma balvas no pasākuma atbalstītājiem: viesnīcas-kafejnīcas „Rudzons”, krodziņa „Bura”, kafejnīcas „Kore” un restorāna-bāra „Efeja”.

Konferenču zālē:

* No 8.februāra LNB ceļojošā izstāde „Vīrieša skats. Vīrietis senajās fotogrāfijās”.

Abonementā:

Izstādes:

* „Rakstniekam Miervaldim Steigam 85”;
* „Dzejniecei, dramaturģei, esejistei, sabiedriskai darbiniecei Mārai Zālītei 60”;
* „Rakstniecei Skaidrītei Kaldupei 90”.

Uzziņu lasītavā:

* Izstāde „Tu un es…”;
* Izstāde „Ieskaties kāzu albumā”

Bērnu literatūras nodaļā

* Grāmatu izstāde „Ko lasa lietuviešu bērni?”;
* 09.02. Radošā darbnīca „ Mīļlietiņas pašu rokām”
* 14.02 „Pasaku lasīšanas vakars” sadarbībā ar biedrību „Bērni bērniem”
* 16.02. Lietuvas Republikas proklamēšanas diena - tematiska pārruna jaunākā skolas vecuma bērniem „ Meklēsim kopīgo lietuviešu un latviešu tautas pasakās”
* Tematisks grāmatu apskats „ Mūsdienu lietuviešu bērnu literatūra”
* 21.02.-20.03. Grāmatu izstāde, interaktīvas nodarbības „Iepazīsim igauņu pasakas un mūsdienu bērnu literatūru”

Eiropas Savienības informācijas lasītavā (ESIP, EDIC filiālē):

* Izstāde: „Aktīva novecošana”.