Aktivitātes martā

Ziņa publicēta 02.03.2012
Marts ir mēnesis, kura laikā bibliotēkas apmeklētāji aicināti iesaistīties E-prasmju nedēļā un apgūt sev saistošās prasmes. Taču piedāvājumā vēl daudzas citas aktivitātes.

* 9.martā plkst. 13:00 Čehijas Republikas vēstniecības kultūras un ekonomisko pārstāvju delegācijas vizīte Madonas novada bibliotēkā, kuru vadīs Čehijas Republikas ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Latvijā V.E. Pavols Šepeļāka kungs. Vienlaicīgi notiks arī Čehijas vēstniecības Rīgā sagatavotās ceļojošās izstādes „Čehijas un Latvijas attiecības 1921-2011” atklāšana.

* No 12.-18.martam iesaisties radošuma nedēļā!
* No 26. līdz 30.martam e-prasmju nedēļas aktivitātes bibliotēkā – sekojiet līdzi aktivitāšu piedāvājumam.

Konferenču zālē:

* No 9. līdz 25. martam Konferenču zālē būs aplūkojama Čehijas Republikas vēstniecības Rīgā sagatavotā ceļojošā izstāde „Čehijas un Latvijas attiecības 1921-2011”.
* No 26.marta līdz 15.aprīlim apskatāma Francijas institūta Latvijā izstāde "Mežs. Dzīva kopiena".

Abonementā:

Izstādes:
* „Režisoram, rakstniekam Kārlim Pamšem 95”;
* „Sievietes – personības (politikā, mākslā, zinātnē)”;
* „Atmiņas dzīvo mūžīgi”.

Uzziņu lasītavā:

* Izstāde „No gudro padomu lādes” - radošas idejas tavai mājai!

Bērnu literatūras nodaļā

* 21.02.-20.03. Grāmatu izstāde, interaktīvas nodarbības „Iepazīsim igauņu pasakas un mūsdienu bērnu literatūru”;
* 20.martā „Pasaku zīmēšanas vakars” sadarbībā ar biedrību „Bērni bērniem”
* 20.marts – 31.marts pasākumā tapušo darbu izstāde

Eiropas Savienības informācijas lasītavā (ESIP, EDIC filiālē):

Izstādes:
* „ES vēsture”;