Piedāvājums Bibliotēku nedēļā

Ziņa publicēta 05.04.2012
Aprīlis grāmatu nozarē un radošām profesijām ir ļoti nozīmīgs, jo 23. aprīlī visā pasaulē tiek svinēta Grāmatu diena. Tradīcija 23. aprīlī — Svētā Jura vai latviešiem Jurģu dienā — dāvināt saviem mīļajiem grāmatas līdz mums ir atceļojusi no Spānijas provinces Katalonijas.

* 20.aprīlī ikviens aicināts iesaistīties Grāmatu svētku aktivitātēs! Plašāka informācija par Grāmatu svētkiem pieejama ŠEIT.

* No 23. līdz 29.aprīlim Bibliotēku nedēļa:
-         jautājumu-atbilžu spēle par bibliotēku
-         īpaši pārsteigumi lasītājiem
-         kavējuma nauda netiek iekasēta
-         grāmatu maiņas punkts
-         Akcija „Mēs savai bibliotēkai” - aicinām dāvināt grāmatas, filmu un mūzikas ierakstus, galda spēles u.c.
-         Abonementā izstāde „Grāmatas vērtība laiku lokos” : lasīšanas procesa atspoguļojums mākslas grāmatās.

* 24.aprīlī 18:00 tikšanās ar Juri Jātnieku "Citāda sala - Madeira" : ceļojumu iespaidi.