Aktivitātes novembrī

Ziņa publicēta 29.10.2012
Arī novembra mēnesī skolām un bibliotēkām piedāvāsim vairākas tikšanās, sarunas un diskusijas ar Latvijas jaunajiem autoriem, kuri izdevuši pirmās dzejas grāmatas, paspējuši gūt atzinību, tulko, piedalās dzejas aktivitātēs Latvijā.

7. novembrī
Krišjānis Zeļģis
Toms Treibergs
- 11:50 - 12:30
tikšanās - dzejas stunda vidusskolēniem Madonas pilsētas 1. vsk. bibliotēkā,
- 13.30 -14.10
tikšanās - dzejas stunda vidusskolēniem Ērgļu vsk.

9. novembrī
Inga Gaile
- 11.30-12.10 –
tikšanās - dzejas stunda vidusskolēniem Madonas Valsts ģimnāzijā, Raiņa ielā
- 12.50-13.30 –
tikšanās - dzejas stunda vidusskolēniem Cesvaines vsk.

16. novembrī
Ingmāra Balode
- 12:00-12:30 - tikšanās - dzejas stunda vidusskolēniem Madonas pilsētas 2. vsk.
- 13:00-13:40 - tikšanās - dzejas stunda vidusskolēniem Madonas Valsts ģimnāzijā

Konferenču zālē:

* Līdz 10.novembrim LNB ceļojošā izstāde "FINEST: Latviešu, igauņu un somu komiksi", tapusi sadarbībā ar Somijas Institūtu Igaunijā un kuratoriem Dāvidu Šķilteru (Latvija), Jonasu Sildri (Igaunija) un Kalli Hakkolu (Somija). Par izstādes vienojošo tēmu izvēlēts laiks, proti, "Rīts, diena, vakars, nakts", ko dažādi interpretē trīs valstu mākslinieki.
* No 12.novembra Latvijas Nacionālās bibliotēkas ceļojošā izstāde „Latvijas vēsture karikatūrās”.
** No šī gada 13. līdz 15.novembrim Lattelecom projekta „Pieslēdzies, Latvija!” ietvaros Madonas novada bibliotēkā notiks jau otrās - noslēdzošās datorapmācības cilvēkiem vecumā pēc 50 gadiem.

Abonementā:

Izstādes:
* „Rakstniecei Elvīrai Kociņai 110”
* „Dramaturgam Paulam Putniņam 75”

Tematiskā izstāde
* „Ir tikai viena Latvija, un citas nav nekur”

Uzziņu lasītavā:

* Izstāde „Interneta iedzīvotāji”

Bērnu literatūras nodaļā

* Grāmatu izstāde „Mana Latvija”

** Ar Eiropas Komisijas atbalstu biedrība Humana People to People in Latvia 16.novembrī Madonas novada bibliotēkā piedāvā radošas darbnīcas bērniem no 6-8 gadiem. Pasākuma tēma būs "CimduDukša un ZeķuZaķa neparastais ceļojums", integrējot elementus no metodiskā materiāla "Rokas lelles stāsta Āfrikas leļļu stāstus".

Eiropas Savienības informācijas lasītavā (ESIP, EDIC filiālē):

* Izstāde: „Fakti un skaitļi par ES”.