Šodien datorkursu izlaidums

Ziņa publicēta 31.10.2012
Šodien noslēgsies  Lattelecom projekta „Pieslēdzies, Latvija!” bezmaksas datorapmācības cilvēkiem vecumā pēc 50 gadiem.

Lattelecom projekta „Pieslēdzies, Latvija!” ietvaros no 2012. gada 29. līdz 31.oktobrim Madonas novada bibliotēkā notika bezmaksas datorapmācības cilvēkiem vecumā pēc 50 gadiem.

Datorapmācību laikā ikvienam interesentam bija iespēja iegūt teorētiskas un praktiskas iemaņas darbam ar datoru – sākot no datora ieslēgšanas, līdz pat informācijas meklēšanai internetā, e-pasta lietošanai un komunikācijai internetā ar Skype.

Visas šīs dienas datorapmācības vadīja Praulienas pamatskolas informātikas skolotāja Māra Lilita Lapiņa. Paldies skolotājai par izturību un skolniekiem par centību!

Bibliotēkas kolektīva vārdā sveicam absolventus!