Vēl viens datorapmācību kurss

Ziņa publicēta 07.11.2012
No šī gada 13. līdz 15.novembrim Lattelecom projekta „Pieslēdzies, Latvija!” ietvaros Madonas novada bibliotēkā notiks jau otrās - noslēdzošās datorapmācības cilvēkiem vecumā pēc 50 gadiem.

Apmācību laikā ikvienam interesentam būs iespēja iegūt teorētiskas un praktiskas iemaņas darbam ar datoru – sākot no datora ieslēgšanas, līdz pat informācijas meklēšanai internetā, e-pasta lietošanai un komunikācijai internetā ar Skype.

Apmācības vadīs Praulienas pamatskolas informātikas skolotāja Māra Lilita Lapiņa, to ilgums – trīs dienas, katru dienu - 3 stundas.

Apmācības notiks nelielās grupās (līdz 12 cilvēkiem), interesentus aicinām pieteikties jau laicīgi Madonas novada bibliotēkā, atnākot personīgi vai zvanot pa tālruni 64820912.

Nodarbības 13., 14. un 15.novembrī notiks no plkst. 15:00 - 18:00.

Daiga Lapiņa
Madonas novada bibliotēka