Jauniešu apmaiņas projekts

Ziņa publicēta 05.11.2012
31.oktobrī starptautiskā jauniešu apmaiņas  projekta „Different Ways – Youth Opportunity” ietvaros Madonas novada bibliotēkā viesojās jaunieši no Latvijas, Ungārijas, Itālijas un Rumānijas, radot līksmu, radošu un multikulturālām niansēm piesātinātu vidi.

32 jaunieši un 4 grupu vadītāji pus dienas garumā dalījās savā pieredzē, radoši strādāja darba grupās, klausījās prezentācijas un citādi aktīvi līdzdarbojās, pilnīgi attaisnojot projekta „Jaunatne darbībā” nosaukumu un mērķi.

Ar prezentāciju „Jauniešu iespējas Eiropas Savienībā” dalījās arī Madonas novada bibliotēkas Eiropas Savienības informācijas un Uzziņu lasītavas vadītāja, Europe Direct informācijas centra (EDIC) Gulbenē Madonas filiāles un Eiropas Savienības informācijas punkta (ESIP) koordinatore Daiga Lapiņa, informējot jauniešus gan par dzīves, ceļošanas, izglītības, darba, uzņēmējdarbības un dažādu projektu iespējām, gan arī par vietām un risinājumiem, kur un kā gūt informāciju par Eiropas Savienību, tajā skaitā, par visaptverošo Europe Direct informācijas tīklu, kas pārklāj visu Eiropas Savienību.