Noslēgušās senioru apmācības datora un interneta lietošanā

Ziņa publicēta 20.09.2010
No 15.jūnija līdz 15.septembrim Madonas novada bibliotēkā Lilitas Veckalniņas vadībā notika senioru apmācība datora un interneta lietošanā.

Madonas novada pašvaldības „Izglītības programmu projekta konkursā 2010” tika atbalstīts Madonas novada bibliotēkas projekts „Senioru apmācība datora un interneta lietošanā”, iegūstot līdzekļus apmācību rīkošanai. Projekta ietvaros bez maksas tika apmācīti 10 gados vecāki ļaudis.

Apmācības notika pēc individuāli sagatavota apmācību plāna, balstoties uz katra apmācāmā pieredzi un konkrētām interesēm, un katram piemērotā tempā.

Programmā apmācību dalībnieki apguva informācijas meklēšanas prasmes internetā, elektroniskā pasta izmantošanu, rēķinu apmaksu, izmantojot internetbanku, preses pasūtīšanu internetā un citas seniorus interesējošas lietas.

Interese par apmācībām datora un interneta lietošanā joprojām ir ļoti liela, ceram, ka arī turpmāk šāda veida projekti tiks atbalstīti.

Raksta autore: Daiga Lapiņa

Fotogrāfiju autore: Daiga Puķīte