ED Gulbenē filiāles Madonā ATKLĀŠANA

Ziņa publicēta 16.09.2021
2021.gada 1.maijā visā Eiropā darbu uzsāka vairāk nekā 420 EUROPE DIRECT centri. EUROPE DIRECT Gulbenē filiāles Madonā darbību līdz 2025.gadam nodrošinās Madonas novada bibliotēka. ED Gulbenē filiāles Madonā mērķis ir veidot labāku izpratni par to, kā darbojas Eiropas Savienība, un informēt iedzīvotājus par tās sniegtajām iespējām un aktualitātēm. ED Gulbenē filiāle Madonā sadarbosies ar iedzīvotājiem, lai nodrošinātu lielāku iesaisti, organizēs informācijas un iesaistīšanas darbības, lai dotu iespēju pilsoņiem izdarīt apzinātu izvēli par ES nākotni, pilnvērtīgi piedaloties Eiropas demokrātiskajā procesā. Aicinām uz ED Gulbenē filiāles Madonā svinīgo atklāšanu 23.septembrī plkst. 13.00 Madonas novada bibliotēkas pagalmā Madonā, Skolas ielā 12.