Izzinošs brauciens “Pieredzes stāsti. Savējie iedvesmo!”

Ziņa publicēta 26.08.2022
2022.gada 31.augustā Europe Direct Gulbenē pasākumu norises vieta Madonā organizē izzinošu braucienu “Pieredzes stāsti. Savējie iedvesmo!”, kas rezultēsies iedvesmojošā video stāstā.

Izzinošā brauciena laikā tiks gūta iedvesma, apmeklējot zemnieku saimniecību “Jāņkalni”, Ērgļu staciju, aušanas darbnīcu “Mailīšu Fabrika”, R.Blaumaņa memoriālo muzeju Braki. Katrā no šīm vietām piesaistīts Eiropas Savienības fondu finansējums, tādējādi uzsākot, attīstot vai uzlabojot uzņēmējdarbību.

Brauciena mērķis – konkrētu cilvēku - uzņēmēju, iestāžu vadītāju, vietējās kopienas iedzīvotāju - stāsti, kas iemūžināti video, lai iedvesmotu un iedrošinātu darboties arī līdzcilvēkus.

Informāciju sagatavoja:

Daiga Poča-Lapiņa

Madonas novada bibliotēkas Pakalpojumu nodaļas vadītāja;

Europe Direct Gulbenē pasākumu norises un pakalpojumu sniegšanas vietas Madonā koordinatore