Pinokio ceļo tālāk

Ziņa publicēta 29.05.2024
Bērnu literatūras nodaļā varēja aplūkot ceļojošo grāmatu izstādi “Pinokio”- 40 grāmatu kolekciju 38 valodās. Nu izstāde dodas tālāk, bet mēs ziņojam, ka lasītāju balsojums par tīkamāko grāmatu ir noslēdzies!

Šajā daudzveidīgajā grāmatu piedāvājumā par uzvarētājiem esat izvēlējušies dāņu un japāņu valodas "Pinokio" grāmatas.

Pagājušajā gadā Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā piedāvāja iespēju eksponēt ceļojošo grāmatu kopu - “Pepija Garzeķe”, “Alise Brīnumzemē” un “Sarkangalvīte”. Izdevumu kolekcijas dažādās valodās bija apskatāmas daudzviet Latvijā. Šogad Latvijā pieejamas “Pinokio” un “Mazais princis” grāmatu kolekcijas.

Paldies Eiropas Komisijas Tulkošanas ģenerāldirektorāta pārstāvjiem par piedāvājumu un iespēju eksponēt ceļojošo grāmatu kopu Madonā! Pinokio grāmatas nu jau mēro ceļu uz Staiceles pilsētas bibliotēku.

Daiga Poča-Lapiņa,
Madonas novada bibliotēkas direktores vietniece;
Europe Direct Gulbenē pakalpojumu sniegšanas vietas Madonā koordinatore