Sporta svētki Stalīdzānos

Ziņa publicēta 10.08.2010
6.augusta pievakarē sākās lielā sportošana, ko organizēja Stalīdzānu bibliotēka. Bērni varēja piedalīties „Jautrajās stafetēs”, tika izveidotas komandas, kuras cīnījās volejbola un strītbola turnīrā, līdztekus notika arī individuālās cīņas.

Savus spēkus varēja pārbaudīt šādās disciplīnās- soda metieni grozā, tāllēkšana, pievilkšanās pie stieņa, karāšanās pie stieņa uz laiku, baļķa mešana, smilšu maisa mešana, virves vilkšana u.c. Sacensības notika, ievērojot vecuma grupas. Netrūka ne sportotāju, ne līdzjutēju. Jebkurš varēja uzspēlēt badmintonu, izmēģināt roku soda metienos, uzspēlēt novusu vai piedalīties jautrajā riteņbraukšanas trasītē. Mūsu svētkos piedalījās arī jaunieši no Barkavas. Pēc sportošanas sekoja apbalvošana un zaļumballe. Pasākumu finansēja Barkavas pagasta pārvalde, atbalstīja z/s „Skaldas”.

Stalīdzānu bibliotēkas vadītāja D.Tomiņa