MĒDZŪLAS BIBLIOTĒKAS JAUNUMI

Ziņa publicēta 02.04.2015
Tiem, kam tuva grāmatu pasaule, iesaku iegriezties Mēdzūlas bibliotēkā, jo pašlaik bibliotēkas jaunumu plaukts papildinājies ar šādiem izdevumiem: H. Boida „Atgriešanās” un „Ceturtdienas parkā”, D. Butrima „Vilkezers”, Dž. Devero „Nakts pieder mīlētājiem” un „Šampanietis brokastīs”, M. Džonsone „Negaidīta romance”un „Rudens dēka”, F. Ermlere „Jūgenda pasāža”, R. Falka „Nūdeļu blūzs”, I. Jēruma „Ugunsdzēsēju balle”, D. Judina „Siers otrajai pelītei”, K. Kellija „Medus karaliene”, M. Kīza „Šarmantā vīrietī iemīlēties nedrīkst”, A. Kvika „Zilās Medūzas noslēpums”, A. Perija „Nāve Keiterstrītā”, L. Railija „Meitene uz kraujas”, Dz. Žuravska „Nakts mūža garumā”.

No 2015.gada  3.marta līdz 31.martam ( plkst 24.00) notika virtuālā spēle „Izzini Latvijas monētās iekaltās kultūrzīmes kopā ar letonika.lv”. Spēlē tika iesaistīts 41 bibliotēkas  lasītājs, kā rezultātā Mēdzūlas bibliotēka ieguva 603 punktus jeb 7,354 reitingus.

Mēdzūlas bibliotēkas vadītāja Indra Goba