Droša interneta diena 2016

Ziņa publicēta 01.02.2016
Otrdien, 9.februārī, jau 13 gadus pēc kārtas tiks atzīmēta Vispasaules Drošāka interneta diena ar saukli "Kopā par labāku internetu!"

Drossinternets.lv aicina skolas, bērnudārzus, bibliotēkas, bērnu un jauniešu centrus atzīmēt šo dienu, organizējot izglītojošus pasākumus un aktivitātes visā Latvijā ar mērķi informēt un izglītot sava novada bērnus un jauniešus, kā sevi pasargāt internetā un izturēties ar cieņu vienam pret otru virtuālajā vidē.

Lai apzinātu visas vietas Latvijā, kur tiks atzīmēta Drošāka interneta diena, aicinām izglītības iestādes un bibliotēkas līdz š.g. 5.februārim reģistrēt savus pasākumus šeit >>>

Jau iepriekš pateicamies Jums par sadarbību, atbalstu un ieguldījumu, izglītojot sava novada bērnus un jauniešus par drošību internetā.

Vairāk par Drošāka interneta dienu lasiet www.drossinternets.lv

Ar sveicieniem,

Net-Safe Latvia Drošāka interneta centrs,