Kultūras informācijas sistēmu centra (KISC) informatīvais seminārs

Ziņa publicēta 26.02.2016
Aicinām Jūs 10.03.2016. no plkst. 10.00 - 14.30 piedalīties Kultūras informācijas sistēmu centra (KISC) organizētajā informatīvā seminārā

"Latvijas datubāzu resursi kvalitatīvas un uzticamas informācijas izguvei".

Seminārs notiek Kultūras informācijas sistēmu centra Mācību klasē (Rīga, Tērbatas iela 53 - 7, 5. stāvā).

Seminārā piedalīsies KISC sadarbības partneru Letonika, Leta, Lursoft un NAIS pārstāvji, lai iepazīstinātu resursu lietotājus ar jaunākajiem sistēmu piedāvājumiem un rosinātu e-resursu izmantošanu, tādējādi veicinot bibliotēku darbinieku un lietotāju digitālās prasmes, izglītību un pašizglītību.

Seminārs notiek E-prasmju nedēļas Latvijā ietvaros. Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju (VARAM) 2016.gadā no 7. līdz 12.martam rīko jau septīto E-prasmju nedēļu Latvijā. E-prasmju nedēļa Latvijā tiek organizēta Eiropas kampaņas e-Skills for Jobs 2016 un European Get Online week 2016 ietvaros. E-prasmju nedēļas tematisko dienu kalendārā 10. marta moto ir "Digitālās prasmes un rīki izglītībai".

KISC rīkotais pasākums perfekti iekļaujas šīs nedēļas un dienas tematikas kontekstā.

Semināra mērķauditorija: speciālo, zinātnisko un publisko bibliotēku pārstāvji, interesenti.

Lūdzu pieteikt dalību seminārā līdz 07.03.2016. (vietu skaits ierobežots), nosūtot pieteikumu uz epastu: agrita.sagalajeva@kis.gov.lv

Semināra programma pievienotajā dokumentā

Informāciju iesūtīja: