Ziņa publicēta 07.03.2016
7. martā, sākoties ikgadējai E-prasmju nedēļai, arī Vestienas bibliotēkā bija iespējams atjaunot savas e-prasmes.

Pasākuma laikā apmeklētājus informēja  par VID Elektroniskās deklarēšanās sistēmu/EDS/, deklarāciju aizpildīšanu un iesniegšanu, elektronisko algas nodokļu grāmatiņu un citām darbībām EDS.
Lai klientiem nodrošinātu ātrāku un ērtāku iesniegumu iesniegšanu, Lauku atbalsta dienesta  Elektroniskās pieteikšanās sistēmā ( EPS), LAD konsultante V.Eizentāle iepazīstināja klātesošos ar  EPS lietošanas pamatprincipiem un jauninājumiem,  kā : nokopēt platību maksājumu , apskatīt izlietotās degvielas apjomu , aizpildīt un iesniegt maksājumu pieprasījumu , kā iezīmēt vai sadalīt, vai apvienot laukus ,nomainīt lauku bloka numuru ,  sagatvot karšu izdrukas.u.c.

‌Informāciju iesūtīja:

‌Jūsma Ogorodņikova