"Izzini Latvijas monētas" Vestienā.

Ziņa publicēta 10.03.2016
No š.g. 1.- 22.martam www.letonika.lv norisinās spēle veltīta Latvijas Bankas 2015.gadā izlaistajām kolekcijas monētām.

Mīļš paldies visiem, kuri jau spēles pirmajās dienās ir atbalstījuši Vestienas bibliotēku, aktīvi piedaloties viktorīnā, bet tos, kuri vēl to nav izdarījuši, aicinu uzzināt daudz jauna par Latvijas monētām un to stāstiem! Piedalies spēlē un iegūsti balvu!

Reģistrējies vai pieslēdzies www.letonika.lv kreisajā pusē un sāc spēlēt. Atbildes uz jautājumiem meklē portālā letonika.lv un Latvijas Bankas monētu stāstos.

Izlozes kārtībā seši veiksmīgākie spēles dalībnieki, kas būs norādījuši savu (ļoti priecāšos, ja tā būs Vestienas) bibliotēku un pareizi atbildējuši uz visiem spēles jautājumiem, balvā saņems vienu no Latvijas bankas 2015. gadā izlaistajām kolekcijas monētām.

Informāciju iesūtīja

Vestienas bibliotēkas vadītāja