Pavasaris, LAIME un Lieldienu radošās darbnīcas Ļaudonas bibliotēkā

Ziņa publicēta 29.03.2016
Sagaidot Lieldienas, 22.martā Ļaudonas pagasta bibliotēkā darboties gribošie bērni pulcējās uz kopīgu radošu darbošanos. Marmorizējām plastmasas olas, ar kurām izrotājām izplaucētus bērza zarus, veidojām papīra groziņus, mazākie apmeklētāji varēja izkrāsot savu Lieldienu zaķi. Pirms ķērāmies pie darba, idejas varēja smelties izstādē “Lieldienu ideju grozs”. Pēc kopīga darbiņa cienājāmies ar Lieldienu zaļa atstātiem kārumiem.

Pirmssvētku nedēļā cītīgi pastrādāja arī PII “Brīnumdārzs” bērni – viņu uzdevums bija uzzīmēt to, kas viņuprāt ir LAIME. Šis darbiņš bija veltīts 20.martā atzīmējamajai Starptautiskajai LAIMES dienai. Bibliotēkā vēl šonedēļ ir aplūkojama bērnu zīmējumu izstāde un grāmatu izstāde “Pa LAIMES pēdām”, uz kuru patiešām ved pēdas, uz kurām ir lasāma kāda atziņa par LAIMI.

Informāciju iesniedza Ļaudonas bibliotēkas vadītāja Ieva Skuške