Tikšanās ar pārvaldes vadītāju Stalīdzānu bibliotēkā

Ziņa publicēta 05.04.2016
Bieži bibliotēka ir kā saziņas tilts starp pašvaldību un vietējiem iedzīvotājiem. Un tā arī šoreiz, 31.martā Stalīdzānu bibliotēka organizēja tikšanos ar Barkavas pagasta pārvaldes vadītāju Mārtiņu Tomiņu.

Jaunais pagasta pārvaldes vadītājs šajā amatā strādā jau nepilnu gadu. Par viņu mēs varējām lasīt vietējā izdevumā “Barkavas vārds” un novada laikrakstā “Madonas vēstnesis”. Taču dzīvais kontakts ir daudz vērtīgāks, tāpēc šī tikšanās bija abpusēji lietderīga gan iedzīvotājiem, gan pārvaldes vadītājam. Tikšanās sākumā pārvaldes vadītājs pastāstīja par jau paveikto un ieskicēja nākotnes ieceres mūsu pagastā. Iedzīvotājiem bija daudz jautājumu par māju siltināšanas iespējām, zemju apsaimniekošanu, atkritumu vietas labiekārtošanu, ceļu sakārtošanu un bērnu rotaļu laukumu ierīkošanu Stalīdzānos. M.Tomiņš nelielā ekskursijā iepazinās ar daudzdzīvokļa māju apkārtni.
Informāciju iesūtīja

D.Tomiņa