Dzejas dienas Degumnieku bibliotēkā

Ziņa publicēta 29.09.2016
Dzejas dienas ir viena no tām tradīcijām, kas katru mūsu rudeni padara īpašu. Septembris Latvijā ir Dzejas dienu mēnesis…Tieši septembrī bibliotēkā ir īpaši jūtama dzejas klātbūtne – ar dažādām izstādēm un pasākumiem.

Degumnieku bibliotēkā laikā no 12.-23.septembrim saplauka Dzejas koks. Bērni katru dienu varēja izvēlēties sev mīļu dzejoli un  krāsainu kļavu lapu. Dzejolis bija jāuzraksta uz lapas, un tad tā tika iekārta Dzejas kokā. Divu nedēļu laikā Dzejas koks ietērpās košās dzejas krāsās. Dzejoļus bērni varēja izvēlēties no literatūras izstādes “Tu un tavs dzejolis”.
Bet 23.septembrī Dzejai bija lielā diena, jo 2.un 4.klases skolēni ieradās bibliotēkā, lai klausītos un paši skandētu savus izvēlētos dzejoļus. Visi bija samācījušies no galvas skaistus, skanīgus dzejoļus. Katrs dzejolis tika ilustrēts, kā rezultātā izveidojās koša dzejas izlase. Pasākuma noslēgumā visi cienājās ar īpašajām Dzejas dienu konfektēm.

Bibliotēkas vadītāja Ināra Kokare