Varakļānu bibliotēkā izstāde “Pasta ratos”

Ziņa publicēta 02.11.2016
Vai zinājāt par Pasaules pasta dienu? Tā tiek atzīmēta katru gadu 9.oktobrī 192 valstīs.

Indra Broka Indra Broka Kādēļ tieši šajā dienā? Tādēļ, ka tieši tad tālajā 1874.gadā tika dibināta Pasaules pasta savienība, kas ir viena no vecākajām starptautiskajām organizācijām pasaulē.

Pasta pakalpojumus izmanto lielākā daļa no mums, bet cik zinām par pasta vēsturi un darbību? Droši vien – neko daudz, tādēļ Varakļānu bibliotēka aicina apskatīt izstādi “Pasta ratos”. Vēl novembrī izstādē var iepazīties ar pasaules un Latvijas pasta vēsturi, apskatīt dažādus ar pasta darbu saistītus eksponātus, senas telegrammas, atklātnes, preses izdevumus, kurus kādreiz lasīja vai katrā mājā u.t.t.

Izstādes veidošanā iesaistījās Varakļānu pasta nodaļas darbinieki un bibliotēkas apmeklētāji.

Aicinām bijušos un esošos pasta darbiniekus dalīties ar savām atmiņām izstādes noslēgumā sestdien, 26.novembrī plkst. 14:00, Varakļānu bibliotēkas telpās!

Indra Broka