Ziemeļvalstu Bibliotēku nedēļa Vestienā

Ziņa publicēta 15.11.2016
Šogad Nedēļa notiek no 14. - 20. novembrim un pirmdiena, 14. novembris, ir lielā lasīšanas diena. Ziemeļvalstīs projekts norisinās jau 20. reizi, Latvijā - 19. reizi, bet Vestienas bibliotēka gada vistumšākajā laikā aicināja bērnus otro reizi uz rīta stundu mazākajiem lasītājiem.

Bērni , klausoties lasījumu par mazā Gārmana vasaru, nedaudz iepazina Ziemeļvalstu literatūru un kultūru. Noslēgumā pārrunājām, kas kuram ir šķitis visinteresantākais mazā zēna vasarā, un Vestienas pamatskolas pirmklasnieki pastāstīja savus piedzīvojumus. Īpašu vienotības noskaņu radīja fakts, ka tieši tajā laikā vairākos tūkstošos publiskajās un skolu bibliotēkās Ziemeļvalstīs un Baltijas valstīs vienlaicīgi tika iedegtas sveces un lasīta kopīgi izvēlēta grāmata.