Tas, kurš lasa, uzvar!

Ziņa publicēta 24.05.2017
15.maijā Degumnieku bibliotēkā notika pasākums skolēniem. Visi pulcējās bibliotēkā uz lasīšanas maratona 2. un 4. klases skolēniem noslēguma pasākumu.

No novembra līdz maijam bija jāizlasa 2016.gada Bērnu žūrijas grāmatas 5+ un 9+.  Rezultāti apkopoti- grāmatu lasīšanai sagatavotie groziņi ar āboliem piepildīti. Kuram vairāk, kuram mazāk, bet visi ir centušies.

Sagatavotie uzdevumi  vēlreiz lika atcerēties notikumus un varoņus no izlasītajām grāmatām.

“Labie vārdi grāmatai” – tas bija veltījums pēc paveiktajiem uzdevumiem  mīļākajai grāmatai.

Bērni saņēma diplomus un mazas piemiņas balviņas. Pasākuma noslēgumā katrs skolēns piepūta balonu, uz kura bija jāuzzīmē savas emocijas gaidāmajām vasaras brīvdienām.

Informāciju sagatavoja:

Degumnieku bibliotēkas vadītāja Ināra Kokare