“Bez labas grāmatas nav laba lasītāja”

Ziņa publicēta 26.01.2018
Lasītāju tikšanās Degumnieku bibliotēkā 2018.gada 25.janvārī

“Bibliotēka  - tā ir vieta, kur ar grāmatu, datoru un interneta resursu starpniecību vari iepazīt sevi pasaulē un pasauli sevī. Šeit paliek tavas pēdas, tavas atmiņas un sajūtas. Galvenais, lai tavas domas un atmiņas ir siltas par vietu, kur ikdienā nedaudz ilgāk palikt gribas.” -  Tā bibliotēkas vadītāja uzrunāja savus aktīvākos lasītājus, kuri bija ieradušies uz pasākumu. Lasītāji tika iepazīstināti ar aizvadītā gada padarīto darbu rezultātiem -  ar pasākumiem, ar izlasīto grāmatu grēdām, arī ar dažām neveiksmēm. Lasītāju tikšanās katra jaunā gada sākumā būs kļuvusi pa bibliotēkas tradīciju. Pasākumu kuplināja bijušās pagasta pārvaldes vadītājas Aldas Jansones stāstījums par ceļojuma iespaidiem eksotiskajā Vjetnamā. Sirsnīgā un siltā atmosfērā turpinājās sarunas pie tējas tases. Baudījām Lotosa ziedu tēju un rožu augļu sukādes no  tālās Āzijas valsts.

Pasākumā noslēgumā, lai tiktu pie jaunās grāmatas, lasītājiem bija jādodas uz “aklo randiņu”. Jaunās grāmatas bija iesaiņotas, tā ka tikai nedaudz informācijas deva iespēju izvēlēties vienu vai otru grāmatu.

Degumnieku bibliotēkas vadītāja Ināra Kokare