Letonikas spēle

Ziņa publicēta 13.03.2018
"Valodas vingrotava" ir digitāla spēle 5.-12. klases skolēniem, tā ir iespēja parādīt savas latviešu valodas zināšanas un sacensties par balvām sev, savai klasei un skolai.

Spēle norisinās 3 kārtās - no 5. marta līdz 7. maijam.  Spēlēt var ikviens, bet par balvām sacenšas tikai skolēni, kas reģistrējoties ir norādījuši savu skolu. Spēli ikviens dalībnieks var izspēlēt atkārtoti, jo jautājumi katrā spēlē ir atšķirīgi, dodot iespēju uzzināt daudz jauna, sacensties ar citiem un daudzpusīgi iepazīt latviešu valodu un literatūru. Jautājumi ir no klasikas līdz mūsdienām un  par latviešu valodas jaunvārdiem. Uz 1. kārtas jautājumiem daudzas atbildes var atrast letonika.lv aforismu krājumos.

Liezēres pagasta Mēdzūlas bibliotēkā ir reģistrēts viens 10. klases skolēns un Mēdzūlas bibliotēkas vadītāja to  aktīvi iesaista šajā spēlē. Aicinu ikvienu  interesentu iesaistīties šajā spēlē.

Mēdzūlas bibliotēkas vadītāja Indra Goba