Noslēdzies makulatūras savākšanas konkurss bibliotēkām, muzejiem, arhīviem

Ziņa publicēta 18.01.2021
Ar labiem rezultātiem noslēdzies ikgadējais makulatūras savākšanas konkurss bibliotēkām, muzejiem, arhīviem. Apsveicam Mārcienas un Kraukļu bibliotēkas un atbalstītājus!

Mārcienas pagasta bibliotēka, savācot 5902 kg makulatūras, ieguvusi 2.vietu Latvijā, kā arī naudas balvu 100 eiro vērtībā un biroja papīru.
3.vietā ierindojas Kraukļu bibliotēka ar 5300 savāktiem makulatūras kg, saņemot naudas balvu 50 eiro vērtībā un biroja papīru.

2020.gadā makulatūras vākšanas konkursā piedalījās 14 bibliotēkas. Vairāk kā 1000 kg savākušas Lubānas, Kalsnavas, Praulienas, Ērgļu, Madonas, Aronas un Ļaudonas bibliotēkas.
Arī Sausnējas, Mētrienas, Sarkaņu, Stirnienes un Murmastienes bibliotēkas aktīvi iesaistījušās šajā akcijā, domājot par zaļu, sakārtotu un sakoptu Latviju.
Paldies bibliotēku atbalstītājiem, iedzīvotājiem, jo ar jūsu atbalstu makulatūrai tiek dota otrā dzīve - tā top par nozīmīgu posmu jaunu produktu ražošanā!

Plašāk par konkursu lasiet https://makulatura.lv/bibliotekam

Daiga Puķīte