Initas Kalniņas krustdūrienā izšūtās gleznas Praulienas bibliotēkā līdz 24.septembrim

Ziņa publicēta 17.08.2021
Izstāde pagarināta līdz 24.septembrim! Tikšanās ar Initu 24.septembrī plkst.15.30! No 14. augusta līdz 20. septembrim Praulienas bibliotēkā un nedaudz arī ārpus bibliotēkas apskatāmi Initas Kalniņas darbi. Inita dzīvo Praulienā un ar saviem darbiem skatītājus ir iepriecinājusi rokdarbnieku izstādē Praulienas svētkos 2017. gadā. Jau skolas laikā viņai patika rokdarbi – adīšana, mezglošana un pērļošana. Kādā brīdī ieraudzīja izšūšanas komplektu un nolēma pamēģināt. Un tā Inita ar izšūšanu nodarbojas apmēram 15 gadus. Tas notiek brīvajos brīžos, bet gadās gadi, kad neko neizšuj. Initu raksturo tas, ka izšūšanai izvēlas ne to vienkāršāko. Kā viņa pati saka, tas savā ziņā rakstura pārbaudījums.

Laipni aicināti aplūkot!

Lilita Cimdiņa,