Dzeja uz perona

Ziņa publicēta 17.09.2021
Mārcienas pagasta bibliotēka aicina sestdien, 18. septembrī, savas pastaigas maršrutā iekļaut Mārcienas dzelzceļa staciju, kur būs iespēja gan bērniem, gan pieaugušajiem piedalīties dažādās norisēs ar kopīgo nosaukumu "Nākamā pietura - Mārciena".

Plkst 13.00 esiet laipni aicināti piedalīties dzejas dienu pasākumā "Dzeja uz perona"Ieklausīsimies vietējās kopienas pārstāvju dzejas lasījumos un atmiņu stāstos par Mārcienas dzelzceļa staciju, par vilcienu un peronu, un ceļu ikkatra cilvēka dzīvē.
Visas dienas garumā apmeklētājiem būs atvērta Mārcienas dzelzceļa stacijas uzgaidāmā zāle, kas šobrīd ikdienā ir slēgta.

Kāpēc tieši tāda izvēle? - jūs jautāsiet.

Ar šīs dienas dažādajām norisēm Mārcienas pagasts piedalās Eiropas kultūras mantojuma dienās, kas šogad ir veltītas transporta tēmai. 2021. gads Eiropas Savienībā ir pasludināts par Eiropas dzelzceļa gadu un šogad Eiropas kultūras mantojuma dienu ietvaros īpaša uzmanība tiek veltīta dzelzceļa vēsturei un tā nozīmei Eiropas labklājības veidošanā.

Par Mantojuma dienās visu iesaistīto dalībnieku pasākumu programmu lasīt - https://www.nkmp.gov.lv/lv/ekmd-2021

Egita Kalniņa,
Mārcienas pagasta bibliotēkas vadītāja