Vēl var paspēt līdz 21.septembrim skatīt izstādi Sarkaņu bibliotēkā!

Ziņa publicēta 16.09.2022
Izstādes "Krāsu spēles tekstilā" noslēgumā 21.septembrī plkst.18:30 tikšanās ar darbu autoriem.

Izstāde ir izcils uzskates materiāls tam, cik unikāls un atšķirīgs var būt rezultāts, apgūstot vienu un to pašu tehniku radošiem cilvēkiem. Mākslinieces Baibas Vaivares meistarklasēs dalībnieki apguva auduma krāsošanu/rotāšanu cianotipijas, solar fast un marmorēšanas tehnikas vadībā. Baiba Vaivare ir grāmatu "Auduma marmorēšana", "Daba krāso, Dzilna auž" un "Vasaras lina tērps Vidzemē" autore.

Darbi aplūkojami Sarkaņu bibliotēkā līdz 21.septembrim plkst. 18:30, kad projekta noslēguma pasākumā pulcēsies darbu autori un interesenti. Projektu “Krāsu spēles tekstilā” īstenoja biedrība “Sarkaņu pagasta kultūrmantojums”, pateicoties Madonas novada pašvaldības finansiālajam atbalstam.

Ieeja bez maksas.

Irina Bačuka,