Spēļu diena Mārcienā

Ziņa publicēta 02.11.2022
Skolēnu brīvlaikā, 27. oktobrī, laikā no plkst. 12.00 līdz 16.00, kopā ar jauniešu centra “Ideja” vadītāju Edgaru Mihovu un kultūras nama vadītāju Zandu Buzinu aicinājām bērnus un jauniešus uz “Spēļu dienu”. Paminējām mīklas – tādējādi “asinot prātu”, uzspēlējām galda spēles, jo kopā jautrāk, un radoši padarbojāmies ar 3D pildspalvām.

Visatsaucīgākie šajā reizē bija pamatskolas mazāko klašu audzēkņi. Tā kā Madonas novada bibliotēka jebkurai mūsu novada pagasta bibliotēkai piedāvā iespēju izmantot sava krājuma materiālus, tad šoreiz izvēlējāmies lielformāta puzles ar Madonas pilsētas skatiem un 3D pildspalvas, par kurām Mārcienas bērni bija ļoti priecīgi. Kāds tās jau bija izmēģinājis iepriekš, kāds redzējis video, bet kāds ieraudzīja un pamēģināja pirmo reizi. Šobrīd bibliotēkā ir arī eksponēta Madonas novada rokdarbnieču izstāde, kurā apskatāmas Ilonas Apines šūtās attīstošās grāmatiņas bērniem un Vitas Ivanovas tamborētās rotaļlietas. Bērniem pašiem radās ideja šīs krāsainās un interesantās rotaļlietas uzzīmēt. Un tā mums pasākuma laikā arī radās zīmējumu izstāde, kas priecē bibliotēkas apmeklētājus joprojām.

Egita Kalniņa,

Mārcienas pagasta bibliotēkas vadītāja