Punktotās mandalas Barkavā

Ziņa publicēta 21.03.2023
Barkavas pagasta bibliotēkā Barkavā un Stalīdzānos no 20.marta līdz 6.aprīlim apskatāma INGAS CĪRULES punktoto mandalu izstāde! Izstādīto punktoto mandalu radītāja Inga Cīrule ir dzimusi Murmastienē un dzīves gaitā nonākusi un šobrīd dzīvo Ādažos. " Lai arī esmu ieguvusi izglītību pavisam "sausā", ar mākslu nesaistītā nozarē, taču vienmēr esmu jūsmojusi par skaistiem mākslas darbiem, īpaši saistītiem ar dabu un gribējusi arī pati iemācīties gleznot. Lai arī par gleznotāju neesmu kļuvusi, taču pirms 4 gadiem nejauši caur citām meistarklasēm nokļuvu arī mandalu punktošanas meistarklasē. Kā mēdz teikt, atradu īsto nodarbošanos, kas iekrita sirdī un radīja man prieku ne tikai uz vienu nodarbību, bet arī vēlēšanos pašai praktizēt, trenēties un radīt jaunas mandalas", teic Inga Cīrule!

Dacīte Tomiņa,
Barkavas pagasta bibliotēkas vadītāja