Tikšanās ar savējiem Ļaudonas pagasta bibliotēkā

Ziņa publicēta 14.10.2024
Tikšanās laikā bibliotēkā viesosies divas ar Ļaudonas pagastu saistītas rakstnieces. Sagaidāmi gan grāmatu fragmentu lasījumi, gan sarunas, dziesmas un dzeja.

Ruta Bērziņa dzimusi Pļaviņu pusē,  studiju gadi pavadīti Rīgā, Tālākie dzīves gadi pagājuši Ļaudonas pagastā.  Ļaudonas pagasta bibliotēkā nostrādāti 37 gadi. Šobrīd izdotas divas grāmatas, top jauni darbi.

Aina Sokolova – Lūse raksta dzeju. Pļaviņietes Ainas bērnība un skolas gadi aizritējuši Ļaudonas pagastā. Ir divu meitu māmiņa un piecu mazbērnu vecmāmiņa. Ar prieku piedalās dažādos pasākumos. Kopš bērnības Aina ir draugos ar dziesmu. Īpaši tuvas tautasdziesmas. Aina joprojām turpina dziedāt Kalsnavas sieviešu korī “Silvita”. Dzeju sākusi rakstīt vien pāris gadus atpakaļ. Tapušas arī dziesmas ar autores vārdiem un mūziku.

Informāciju iesūtīja:
Ieva Kārkliņa,