2019. gada 16. oktobrī Bērnu un skolu bibliotēku darbinieku 18. konference Cēsīs

Ziņa publicēta 06.06.2019
Aicinām Jūs piedalīties Vidzemes novadu Bērnu un skolu bibliotēku darbinieku 18. konferencē “Efektīvi komunikācijas līdzekļi un mūsdienīgas prezentācijas prasmes 21. gadsimta bibliotēkā”, kas notiks 2019. gada 16. oktobrī Cēsu Centrālās bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļā.

Dikcija, komunikācija, prezentācija – 18. konferences atslēgas vārdi.

Veiksmīga komunikācija starp darbinieku un apmeklētāju, kā arī spēja pielāgoties klientu vajadzībām, ir bibliotekāra darba ikdienas neatņemama sastāvdaļa. Nozīmīga loma komunikācijas procesā ir uzstāšanās mākslai, veidojot veiksmīgas prezentācijas, kuras uzrunā auditoriju un ir atmiņā paliekošas.

Vēlamies informēt, ka šogad, pateicoties par apjomīgo “Brain Games” galda spēļu dāvinājumu 17. konferencē, kā vienu no vieslektoriem aicināsim SIA ”Brain Games” izpilddirektoru Raivi Kalniņu, kurš kopā ar savu komandu aizvadītā gada konferencē pārsteidza bibliotekārus, dāvinot bibliotēkām galda spēles EUR 12000 vērtībā! Tā būs lieliska iespēja veidot atgriezenisko saiti, klātesošajiem bibliotekāriem daloties pieredzē par “Brain Games” dāvāto galda spēļu popularitāti bibliotēkās. (Priecāšos, ja piedalīsieties vienotas prezentācijas tapšanā, sūtot man savus pieredzes un veiksmes stāstu aprakstus uz e-pastu:

lasma.vasmane-masina@bibliotēka.cesis.lv līdz 30. septembrim).

Konferences dalības maksa: EUR 20, kas ietver lektoru autoratlīdzības, ēdināšanu un kancelejas izdevumus.

Pieteikšanās dalībai konferencē līdz 30. septembrim, izmantojot elektronisko pieteikuma veidlapu

Dalībniekiem tiks izsniegts apliecinājums par dalību konferencē.

Pielikumā – konferences programmas projekts.

P.S. Lūgums reģionu galvenajām bibliotēkām pārsūtīt šo informāciju skolu un publisko bibliotēku darbiniekiem!

Lāsma Vasmane-Mašina

Cēsu Centrālās bibliotēkas