Tikšanās vieta nemainīga- BIBLIOTĒKA!

Ziņa publicēta 13.08.2020
Šo vasaru esam piepildījuši ar aktivitātēm brīvā dabā, Latvijas iepazīšanu un lasītprieku. Čaklākie “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas” eksperti jau izlasījuši visu grāmatu kolekciju, jau aizpildītas pirmās vērtēšanas anketas. Vēl nekas nav nokavēts, vēl var pieteikties šajā aizraujošajā lasīšanas un vērtēšanas programmā.

 Madonas novada bibliotēka turpina realizēt VKKF atbalstīto projektu“ Kāpj no plaukta grāmata…": tikšanās ar bērnu grāmatu autoriem  Madonas novadā. Vasaras izskaņā,otrdien,25.augustā plkst. 11:30 Madonas novada bibliotēkas zaļajā zonā ( līdzi jāņem pleds sēdēšanai) aicinām uz tikšanos ar  Lauru Vinogradovu,  grāmatu "Lapsa" ,"Snīpulītis no Snīpuļciema",  “Mežpasakas” autori. Laura raksta par zaļā, varenā, dzīvā meža iemītniekiem, kuri daudzās izpausmēs līdzinās mums – cilvēkiem, atklāj vissvarīgākās dzīves vērtības.  Pasaku vēstījums iekrāsots sirsnīgā, gaišā un teiksmainā noskaņā, netrūkst arī humora.

 Pēc tikšanās visi kopā atklāsim brīnišķīgas mākslinieces, bērnu grāmatu ilustratores Agijas Stakas izstādi “Ceļojums Agijas Stakas tēlu pasaulē”.

 Tiekamies!