Par Bērnu un jauniešu žūriju 2012

Ziņa publicēta 11.05.2012
Pirms svētkiem tika izsludināta pieteikšanās Bērnu un jauniešu žūrijai 2012! Atgādinājums, ka pieteikties tai varat līdz pat 25. maijam!

Aicinām pieteikties arī tās bibliotēkas, kurām līdzekļu trūkuma dēļ nebūs iespējams iegādāties grāmatu kolekciju. Tāpat kā iepriekšējā gadā, arī šogad talkā nāks LNB Atbalsta biedrības labdarības projekts Sirsniņa prasa, lai bērniņš lasa.

Pateicoties ziedotāju atsaucībai, 2011. gadā 200 bibliotēkām tika dāvātas 2098 grāmatas. Arī šogad labdarības projekts turpināsies un LNB Atbalsta biedrība uzrunās ziedotājus, aicinot atbalstīt bibliotēkas. Tāpēc lūdzam pieteikties visas bibliotēkas, kas vēlas piedalīties lasīšanas veicināšanas programmā, lai būtu iespējams apkopot nepieciešamā atbalsta apjomu.

Pieteikums dalībai projektā atrodams ŠEIT.

Vairāk lasiet www.gaisma.lv vai uzdodiet jautājumus LNB Atbalsta biedrībai: gaisma@gaisma.lv !

Ilze Čilipāne
LNB Bērnu literatūras centra galvenā bibliotekāre
Latvijas Bibliotekāru biedrības sekretāre
E-pasts: