Atsauksmes

 Raksīt atsauksmi
Anita Tropa 25.04.2022 11:04
Grāmatu svētku ietvaros piedalījos grāmatu "Jelgava 94" un "Tīģeris" autora Jāņa Joņeva filozofiski apcerīgajā sarunā ar Madonas […]Valsts ģimnāzijas skolēniem. Madonas novada bibliotēkā sevi kā daudzpusīgu un interesantu personību parādīja rakstniece, TV producente, izdevēja Lelde Kovaļova. Īpaši sirsnīga, atraktīva un humora piepildīta bija mākslinieces Sandras Valaines izstādes atklāšana. Paldies par piepildīto un pozitīvo emociju pilno dienu visam Madonas novada bibliotēkas kolektīvam!
Andra Vanaga 06.04.2022 14:12
Paldies par Ilzes Indrānes citātiem bibliotēkas Facebook lapā. Jūs esat lieliska kultūrvieta Madonā!
Gunta Koskeviča 21.03.2022 10:18
Sirsnīgs paldies par brīnišķīgo "Rondo" koncertu! Paldies par sirsnību un pašatdevi! Manī tas raisīja prieku,kas tagadējos laikos […]jau ir liela bagātība! Paldies!
Aija Batarevska 28.02.2022 13:19
Sveicināti,grāmatu mīļi! Gribu pastāstīt par nesen sastaptiem lieliskiem cilvēkiem no Madonas bibliotēkas: direktores un metodiķes[…] kundzēm. Stāsts ir par reti sastopāmām Pētera Liepiņa sarakstītām grāmatām, kuras izmeklējos pa visu Latviju, bet atradu vienīgi Madonas bibliotēkas mājas lapā. Piezvanīju un, ne uz ko necerēdama, apjautājos, kā es varētu izlasīt šīs grāmatas. Liels bija mans pārsteigums par atsaucīgo piedāvājumu nosūtīt man tās pa pastu. Piedevām vienu no tām uzdāvināt. Neesmu šīs bibliotēkas apmeklētāja, dzīvoju Rīgā... Pēc nedēļas saņēmu pasta sūtījumu. Varu nosūtīt grāmatas atpakaļ, kad būšu izlasījusi. Sirsnīgs paldies! Skatos uz cilvēkiem vēl optimistiskāk, ja starp mums pastāv tādi atsaucīgi un labestīgi sava darba darītāji. Ar cieņu, Aija.